APIE MUS

Apie mus

UAB „Finansinė sėkmė“ buhalterinės apskaitos paslaugų įmonė įkurta 2011 metais. Įmonė specializuojasi finansų valdymo, apskaitos, mokesčių konsultacijų srityse, teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas, konsultuoja apskaitos ir mokesčių klausimais, rengia metines gyventojų pajamų mokesčio deklaracijas bei metines gyventojų (šeimos) turto deklaracijas. Savo darbe vadovaujamės šiais pagrindiniais principais:

  •  PATIRTIS IR KOKYBĖ – esame sukaupę didelę patirtį buhalterinėje srityje. Mūsų komandoje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, todėl Jūs visada būsite tikri, kad pasiūlyti sprendimai atitinka naujausius teisės reglamentus ir yra tinkamiausi Jūsų įmonei.
  • ATSAKINGUMAS – paslaugų kokybę garantuojame prisiimdami visą atsakomybę už suteiktas paslaugas.
  • PASITIKĖJIMAS IR KONFIDENCIALUMAS – viena iš priežasčių, kad verslas būtų sėkmingas – patikimi partneriai. Todėl stengiamės išlaikyti ir dar labiau stiprinti pasitikėjimą mumis, garantuoti profesionalumą ir konfidencialumą.
  • DĖMESYS KIEKVIENAM KLIENTUI – kiekvienam klientui skiriame tiek dėmesio, kiek reikia, kad užtikrintume kokybišką ir savalaikį paslaugų atlikimą. Su klientais stengiamės palaikyti draugiškus darbinius santykius.

Mūsų įmonė yra apdrausta buhalterių profesinės civilinės atsakomybės draudimu, todėl teisiškai įsipareigoja kompensuoti nuostolius, atsiradusius dėl mūsų kaltės. Žinome, kad kiekvienas finansinę sėkmę įvardina savaip, kiekvienas ieško savojo kelio. Mes atradome -sėkmingas mūsų verslas yra tik tada, kai mūsų kliento verslas klesti. Klientas yra svarbiausias mūsų įmonei. Ir mes suprantame, kad tik patenkindami mūsų klientų poreikius galime patenkinti savo poreikius. Taip bus pasiekta abipusė finansinė sėkmė !

PASLAUGOS

Siūlome tvarkyti Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą pagal pateiktus pirminius apskaitos dokumentus, rengti ir teikti Mokesčių administratoriui, Valstybinio socialinio draudimo fondo įstaigai bei kitoms Valstybės institucijoms visas LR teisės aktų nustatytas ataskaitas. 

Tvarkome apleistų įmonių apskaitą – nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo bei pateikiame dokumentus atskaitingoms institucijoms. Pagal LR teisės aktus iš pradžių įvertiname kokia įmonės apskaitos būklė ar teisingai įregistruotos ūkinės operacijos ar teisingai apskaičiuoti ir deklaruoti visi mokesčiai.

Mokesčių įstatymai ir jų pakeitimai.
Buhalterinės apskaitos tvarkymo modelio parinkimas.
Įmonės buhalterinės apskaitos darbo organizavimas.
Įmonės mokesčių organizavimo klausimai.

Visų apskaitininko atliktų operacijų patikrinimas. Kitų suderintų apskaitos operacijų atlikimas. Darbo užmokesčio apskaita. Mokesčių apskaičiavimas bei deklaravimas VMI, SODRAI, STATISTIKAI. Konsultacijos apskaitos ir mokesčių klausimais. Finansinių ataskaitų paruošimas vadovui.

Valstybinėje mokesčių inspekcijoje.
Valstybinėje socialinio draudimo fondo valdyboje.
Juridinių asmenų registre.
Bankuose ir kotose kredito institucijose.

Konsultuojame ir padedame užpildyti turto bei pajamų deklaracijas gyventojams. Konsultuojame privačius asmenis įvairiais mokesčių klausimais.

Konsultacijos PVM įregistravimo klausimais, dokumentų parengimas.

Ieškote geriausio sprendimo savo verslui?

Į viršų